Duisburg Alevi Toplumu “Engelsiz Çok Kuşaklı Kültürler Arası Buluşma Merkezi Rheinhausen” (IMB Rheinhausen)İnşaat Projesi

Sevgili üyeler, dostlar ve Duisburg Alevi Toplumu’nun destekçileri,

Duisburg Alevi Toplumu, “Engelsiz Çok Kuşaklı Kültürler Arası Buluşma Merkezi Rheinhausen” (IMB Rheinhausen) adlı inşaat projesinin önemli bir kilometre taşına ulaştığını duyurmaktan mutluluk duyar.

Sozialstiftung NRW (NRW Sosyal Vakfı), inşaat projemiz IMB Rheinhausen’a 700.000 € tutarında bir hibe desteği sağlamıştır.

Hibeye ilişkin resmi belgenin teslimi, 02.05.2024 tarihinde, Sozialstiftung NRW başkanı Marco Schmitz (NRW Eyalet Milletvekili) şahsen Duisburg Büyükşehir Belediye Başkanı Sören Link’in katılımıyla yapıldı.

Ayrıca, maliyeti yaklaşık 4 milyon € olacak olan projemizin, 300.000 €’luk bir destekle Deutsche Fernsehlotterie Vakfı tarafından da desteklendiğini memnuniyetle duyurmak isteriz.

Bu inşaat projemize destek olmak için sizi de, yeni inşaat projemizin temeli atılırken bir bağış yapmaya davet ediyoruz. Her bağış, toplumuzun geleceği için güçlü bir sembol olacaktır. Gelin canlar bir olalım, yeni inşaat projemize destek olalım.

Duisburg Alevi Toplumu olarak, bağışlarınızı Sparkasse Duisburg ve PayPal hesaplarımıza memnuniyetle bekliyoruz.

Alevitische Gemeinde Duisburg e.V.
IBAN: DE20 3505 0000 0251 0100 88
BIC: DUISDE33XXX
Verwendungszweck: Spende Bauprojekt IMBR

– PayPal Bağış Hesabı üzerinden bağış yapabilirsiniz
Alevitische Gemeinde Duisburg e.V.
paypal.me/alevidu1988

Duisburg Rheinhausen Friedrich-Alfred-Straße ve Atroper Straße’nin kesiştiği noktada (Rheinhausen Ost Tren İstasyonu’nun yanında), inşasına başlanacak olan iki katlı IMB Rheinhausen, farklı nesillerden ve kültürel geçmişlerden insanlar için bir buluşma noktası olacaktır.

Sorunlarınız ve daha geniş bilgiler için +49 163 197 06 74 numaralı WhatsApp hattımızdan veya info@alevi-du.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla
Duisburg Alevi Toplumu
Genel Yönetim Kurulu