Destek olun!

Dernek çalışmalarımızın tamamı gönüllü katkılarla gerçekleşmesine rağmen, maddi desteklere ihtiyacımız var. Duisburg Alevi Toplumu, üyeler, dostlar, ortaklar ve destekçilerin bağışlarıyla finanse edilmektedir. Siz de bizim görevlerimizi yerine getirmemizde bize yardımcı olursanız memnun oluruz. Tanınmış bir kamu yararına çalışan kuruluş olarak, Almanya'da bize yapılan bağışlar vergiden %20'ye kadar denkleştirilebilir.

Üye olmak mı istiyorsunuz?

Lütfen aşağıdaki üyelik başvuru formu doldurun:

Formu bu adrese gönderin:

Alevitische Gemeinde Duisburg e.V.
Friedrich-Alfred-Str. 182
47226 Duisburg

veya e-posta ile bu adrese gönderin:

info@alevi-du.com

Tabii ki, bize şahsen getirebilirsiniz. Sizi tanımaktan memnuniyet duyarız.

Duisburg Alevi Toplumu`na tek seferlik bağışta bulunmak mı istiyorsunuz? 

Tek seferlik bir para bağışı yapmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki hesaba veya PayPal'e para aktarımı yapın. Önemli olan, kullanım amacı olarak adınızı ve "Spende" kelimesini belirtmenizdir. Bağış belgesi için lütfen bize info@alevi-du.com adresinden veya aşağıdaki iletişim formundan e-posta ile ulaşın. Bağış miktarınızı, aktarım tarihini, tam adınızı ve adresinizi yazarak bize iletin, böylece size bağış belgesini doğru bir şekilde gönderebiliriz.

Banka hesabımız:

Begünstigter: Alevitische Gemeinde Duisburg e.V.
Bank: Stadtsparkasse Duisburg
BIC: DUISDE33XXX
IBAN: 3505 0000 0251 0061 10

Vereceğiniz destekle ilgili sorularınız varsa lütfen iletişim formumuzu kullanın, e-posta ile info@alevi-du.com adresine veya WhatsApp üzerinden 0163 197 06 74  numarasından bize ulaşın.

Vielen Dank für Ihr Interesse und Ihre Unterstützung!